Štěňata

18.11.2023 se nám narodilo 8 štěňátek s naší mladší fenkou Rossie & Siyarem.

Krycího psa jsme vybírali 2 roky, první krytí na jaře 2023 bohužel nebylo úspěšné, a tak máme o to větší radost, že nyní je vše v pořádku a přeje Rossie a prckům vše dobré.

Vrh C (Rossie x Siyar)

Další vrh s Rossie neplánujeme, a proto štěňata plánujeme nejdřív v roce 2027 (pokud vše půjde dobře).

Hledáme pouze vůdce s předchozími kynologickými zkušenostmi nebo konkrétní představou, co s pejskem plánujete dělat za psí aktivity. Děkujeme za pochopení.

Chovatelství nejedeme ve velkém, oba pracujeme a hlavně trénujeme obě naše holky a chceme se tomu věnovat i nadále. Pro představu fena je díky krytí vyloučena cca na 6 měsíců ze sportovních aktivit. Z tohoto důvodu jsme se rozhli krýt Rossie jen jedenkrát.

Šťěňátka u nás byla oba předchozí vrhy hezky vymazlena v bytě a později na zahradě, když počasí dovolilo, brali jsme je na výlety do lesa. A poctivě socializovali. S lidmi i zvířaty. Až se z nich stala malá smečka kamikaze, která na nás v klidové části dne upřela svá očka a všechno bylo odpuštěno. Smečka od nás odcházela mezi 9. a 12. týdnem věku. 9 týdnů u nás všichni zrzci pobyli, aby se toho co nejvíc naučili, nekteří odcházeli se svými kufříky později – kvůli exportu do zahraničí. Rozsáhlou foto dokumentaci z našich předchozích vrhů najdete na našem fcb nebo instagramu.

Držet malou chlupatou kouličku v dlani je něco nepopsatelného. Pokud uvažujete o štěňátku od nás, určitě se přijeďte podívat na nějakou naši akci a seznámit se s námi. My sami jsme se na Áju byli podívat třikrát. Poprvé hned po narození, sotva měla otevřené oči a nejevila o nás žádný zájem (potvora). Jsem vděčná, že jsme tuhle fázi nepřeskočili. No a u Rossie bylo k nezaplacení, že se s tou malou příšerou vidíte už od jejího prvního dne, to byl doják.

Chcete od nás štěně?

Napsat komentář