Štěňata

V letošním roce 2023 plánujeme náš 3. vrh, poprvé s Rossie.

Můžete nás oslovit pomocí kontaktního formuláře, ozveme se vám zpět, až budeme mít potvrzenou březost. Nebo přímo emailem. Pokud se neozýváme, připoměňte se nám nám zprávou na Facebooku nebo Instagramu – tam odpovídáme vždy.

Hledáme pouze vůdce s předhozími kynologickými zkušenostmi a zaměřením na psí práci & sport, výstavy nebo chov. Děkujeme za pochopení.

Chovatelství nejedeme ve velkém, oba pracujeme a hlavně trénujeme obě naše holky a chceme se tomu věnovat i nadále. Pro představu fena je díky krytí vyloučena cca na 6 měsíců ze sportovních aktivit, což je v podstatě celá sezóna 🙂 Z tohoto důvodu uvažujeme, že budeme krýt Rossie pouze jedenkrát.

Šťěňátka u nás byla oba předchozí vrhy hezky vymazlena v bytě a později na zahradě, když počasí dovolilo, brali jsme je na výlety do lesa. A poctivě socializovali. S lidmi i zvířaty. Až se z nich stala malá smečka kamikaze, která na nás v klidové části dne upřela svá očka a všechno bylo odpuštěno. Smečka od nás odcházela mezi 9. a 12. týdne věku. 9 týdnů u nás všichni zrzci pobyli, aby se toho co nejvíc naučili, nekteří odcházeli se svými kufříky později – kvůli exportu do zahraničí. Rozsáhlou foto dokumentaci z našich předchozích vrhů najdete na našem fcb.

Držet malou chlupatou kouličku v dlani je něco nepopsatelného. Pokud uvažujete o štěňátku od nás, určitě se přijeďte podívat na nějakou naši akci a seznámit se s námi. My sami jsme se na Áju byli podívat třikrát. Poprvé hned po narození, sotva měla otevřené oči a nejevila o nás žádný zájem (potvora). Jsem vděčná, že jsme tuhle fázi nepřeskočili. No a u Rossie bylo k nezaplacení, že se s tou malou příšerou vidíte už od jejího prvního dne, to byl doják.

Chcete od nás štěně?

Napsat komentář